Творча магія в кожній деталі: День творчості у Костянтинівському клубі
18 квітня у Костянтинівському селищному клубі панувала справжня творча атмосфера. До Дня творчост...
Res --> 1
21 лютого 2019 року в міській бібліотеці для дітей пройшла екскурсія для учнів під назвою «Запрошуємо у світ книги».
Маленькі читачі, а саме вихованці гуртка «Умілі руки» ЦДЮТ, завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів.
Бібліотекарі зазначили, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо вони хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитись до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Діти познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Вони жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекарів, які проінформували, що у бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «Умійко», «Веселий Саморобкін», «Чарівна принцеса» та ін.
Після закінчення екскурсії бібліотекарі запросили всіх бажаючих в читальний зал на мовний тюнинг «Нова доба нового прагне слова», присвячений Міжнародному дню рідної мови. Всі учасники заходу мали змогу подивитись відеосюжети на тему «Цікаві факти про українську мову» та прийняти участь у мовній вікторині.










18 квітня у Костянтинівському селищному клубі панувала справжня творча атмосфера. До Дня творчост...
Напередодні Міжнародного дня кави у Панкратівському сільському клубі відбувся арт-майстер-клас...
Щорічно 18 квітня відзначається День памʼяток культури та історії України. З метою належно...
14 квітня відбулася нарада щодо відзначення Дня міста під головуванням міського голови Валерія Онуфр...
Напередодні Великодня в Іванівському сільському клубі відбувся святковий майстер-клас із виготовленн...
Іноді достатньо одного дня, однієї правильної дії, щоб побачити, як змінюється місто. 8 квітня в...
Учасниці любительського об’єднання «Паняночка» Іванівського сільського клубу відзн...
У Південноукраїнську відбувся благодійний Великодній ярмарок, метою якого став збір коштів на підтри...
3 квітня в Південноукраїнському міському історичному музеї відбувся тренінг з ораторського мистецтва...
У Панкратівському сільському клубі відбулася зустріч любительського об'єднання «Ягідка&raq...