![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/19e3ff953d3d623b3ed9256de123a711.jpeg)
Про погіршення погодних умов (штормове попередження)
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
Res --> 1
17.05.2022 року спеціалістами Южноукраїнських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області та управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, на виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», розпорядження голови Миколаївської ОДА від 13.12.2022 № 624-р «Про організацію навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту в мережі підрозділів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області 2022 року», проведене функціональне навчання з питань цивільного захисту осіб керівного складу та фахівців установ та організацій Южноукраїнської міської територіальної громади.
В ході навчань слухачі ознайомлені з діючою автоматизованою системою централізованою оповіщення населення Южноукраїнської МТГ, основними її функціональними можливостями, а також з іншими можливими способами оповіщення населення громади про виникнення надзвичайних ситуацій.
Відпрацьовані питання щодо:
- дій посадових органів місцевого самоврядування, керівників установ та організацій Южноукраїнської МТГ в разі: загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації в мирний та воєнний час; застосуванні противником хімічної та тактичної ядерної зброї, щодо застосування засобів індивідуального захисту; при радіаційному забрудненні;
- йодної профілактики населення у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації на ВП «ПАЕС»;
- порядку укриття у захисних спорудах;
- особливостей евакуації у мирний та воєнний час;
- дії в разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
При підведенні підсумків занять слухачам була надана навчально-методична література в паперовому вигляді та на електронних носіях.
Загальна кількість осіб, які пройшли навчання, становить 36 чоловік.
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міс...
11 липня по області та м. Южноукраїнськ надзвичайна пожежна небезпека (5 клас). Вдень 11 липня по...
Через поширення на територію України тропічного повітря з північних районів Африки 8-15 липня у Южно...
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської мі...
12-13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада взяла участь у проведенні спільни...
Міський пляж на сьогоднішній день є єдиним місцем для відпочинку жителів громади на воді, а у спекот...
Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...
Відкривається купальний сезон на южноукраїнському міському пляжі на річці Південний Буг. Він розпочн...
На теперішній час наша громада знаходиться в межах встановлених граничних лімітів споживання електро...