![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/19e3ff953d3d623b3ed9256de123a711.jpeg)
Про погіршення погодних умов (штормове попередження)
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
Res --> 1
Працівниками управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, на виконання вимог чинного законодавства України, відповідно до комплексного плану проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи та навчання населення міста Южноукраїнська з питань цивільного захисту, діям в умовах надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та правилам безпеки життєдіяльності на 2018 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.03.2018 № 55 "Про основні завдання цивільного захисту міста Южноукраїнська на 2018 рік" постійно проводиться робота, щодо організації проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення міста Южноукраїнська з питань цивільного захисту через офіційний сайт міста і міські засоби масової інформації, через створену мережу консультаційних пунктів, розповсюдження через установи, організації та суб’єктів господарювання міста інформаційно-методичної літератури (листівки, брошури, пам’ятки та інше) відповідного спрямування та проведення навчання населення міста на міських курсах та курсах навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області з питань цивільного захисту.
Так, в поточному році, через консультаційні пункти міста розповсюджено серед не працюючого населення міста інформаційно-методичної літератури зазначеного спрямування в кількості 2024 шт. та пройшли навчання (отримали консультації) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 480 не працюючих осіб.
Через установи, організації та суб’єктів господарювання міста серед населення міста розповсюджено 3578 шт. листівок, пам'яток та іншої інформаційно-методичної літератури з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
На міських курсах пройшли навчання 101 посадова особа та в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області - 64 посадові особи установ, організацій та суб’єктів господарювання міста діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Проводяться заходи щодо організації проведення в установах, організаціях та суб’єктах господарювання міста навчань (тренувань) з питань цивільного захисту, протипожежних та проти аварійних тренувань.
На офіційному сайті міста та через місцеві засоби масової інформації населення міста інформується про щодо їх дій в разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, користування засобами захисту та надання першої медичної (само- та взаємодопомоги) постраждалим, опубліковуються нормативні та чинні законодавчі документи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Інформацію щодо організації проведення навчання працівників установ, організацій та суб’єктів господарювання міста можливо отримати в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами міської ради та міських курсах при особистому зверненні або по телефонам: 5-50-11 (управління) та 2-28-45 (курси).
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міс...
11 липня по області та м. Южноукраїнськ надзвичайна пожежна небезпека (5 клас). Вдень 11 липня по...
Через поширення на територію України тропічного повітря з північних районів Африки 8-15 липня у Южно...
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської мі...
12-13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада взяла участь у проведенні спільни...
Міський пляж на сьогоднішній день є єдиним місцем для відпочинку жителів громади на воді, а у спекот...
Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...
Відкривається купальний сезон на южноукраїнському міському пляжі на річці Південний Буг. Він розпочн...
На теперішній час наша громада знаходиться в межах встановлених граничних лімітів споживання електро...