Сьогодні, в останні дні виставки до Дня Гідності та Свободи, до Южноукраїнського міського історичного музею завітали представники ГО «Бугогардова СІЧ» Українського козацтва. Адже майдан – це сучасний образ Запорізької Січі. Майданівці населяли курені, формували сотні оборонців, священники різних конфесій правили службу.
Генерал-хорунжий Маргарита Попенко та генерал-отаман Олег Недяк займаються національно-патріотичним вихованням молодого покоління Українського козацтва. Готують достойну зміну старшому поколінню козаків. А працівники музею радо допомагають у такій важливій справі.
«Бугогардівці» з інтересом прослухали лекцію з хронології подій на Майдані та переглянули відео та фото часів Революції Гідності 2013-2014років.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/11/24/content/6b796cd38c382acd7efee9215cbf1680.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/11/24/content/a25f5c4d84d13c042b4279b967c47b0b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/11/24/content/a598d0d2df1749e1008d7f81e6f80e70.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/11/24/content/d64efcc2b9442e143647ff015c9f1a10.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/11/24/content/18f8d50fb0256cd2e7d76b19dd890c56.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/11/24/content/7113830c34aee0308fa5a393e75bc41f.jpeg)