Важливе повідомлення для мешканців міста: тимчасове погіршення якості питної води
Шановні мешканці міста, доводимо до Вашого відома оперативну інформацію. У зв’язку з...
Res --> 1
29 березня перший заступник міського голови Олексій Майборода провів нараду з керівниками комунальних підприємств, управлінь міської ради та старостами старостинських округів.
Було заслухано доповідь кожного керівника щодо поточної роботи підприємств і установ, озвучено проблемні питання, які потребують подальшого вирішення.
Широке обговорення викликала проблема безпритульних собак, адже скарги серед населення щодо цього зростають чи не щодня. Нагадаємо, що КП «СКХ» на постійній основі здійснює вилов четверолапих та залишає їх на перетримку у притулку. Після процедур стерилізації/кастрації, вакцинації проти сказу та маркування тварини, що не несуть потенційної загрози, повертаються у місця відлову, агресивні - залишаються на території притулку.
Крім того, обговорили питання щодо готовності до сезону викосу трави, озеленення міста, обрізку, кронування дерев, ремонтні роботи інженерних мереж, роботу з порушниками благоустрою, проведення суботників у старостинських округах, тощо.
Всі проблемні питання взяті на особистий контроль головуючого.
За підсумками обговорення було намічено конкретні шляхи щодо подальшої ефективної роботи об’єктів комунальної власності, надано доручення.







Шановні мешканці міста, доводимо до Вашого відома оперативну інформацію. У зв’язку з...
Комісія з ліквідації юридичної особи комунального підприємства «Грааль» Південноукраїнсь...
Шановні жителі селища Костянтинівка! У зв’язку з ліквідацією комунального підприємства &laq...
4 лютого у залі засідань виконавчого комітету Південноукраїнської міської ради відбулася робоча нара...
У сучасних умовах стабільна робота енергетичної системи України значною мірою залежить від відповіда...
У сучасних умовах стабільна робота енергетичної системи України значною мірою залежить від відповіда...
У зв’язку з ремонтними роботами на ТРП-5 29.01.2026 р. з 09.00 до 16.00 буде відключено...
Наразі в державі одним із важливіших та пріоритетних напрямків є виробництво електроенергії. Основну...
Під головуванням першого заступника міського голови Миколи Покрови у вівторок, 20 січня відбулася на...
У зв’язку з аварійними роботами п...