Музейний простір, музейні експонати мають унікальну здатність впливати на інтелектуальні та емоційні сторони особистості водночас. Саме музей дає змогу донести до людей надбання культури, сформувати у них стійку потребу отримувати естетичну насолоду від творів мистецтва, поповнювати свої знання про видатних людей, історичні події тощо.
І тому сьогодні, 25 лютого, до Южноукраїнського міського історичного музею завітали учні п’ятих класів ЮЗШ №3. Адже у процесі споглядання у свідомості людини відбуваються певні зміни, виникає ефект причетності до експонату, «занурення» до певної історичної епохи та нове розуміння її значення.
Ознайомлення з історією України дало можливість дітям відчути часовий історичний простір, зрозуміти, що наша історія насичена різноманітними подіями та постатями. Учні з задоволенням сприймали інформацію про давніх людей, про специфіку їх життя у давнину, способи здобуття вогню, полювання тощо.
Діти усвідомили, що їх місто, скелі, річка, поле, пам’ятники, музеї – частинка Батьківщини і надалі вони стануть вдячними відвідувачами музейних залів, культурних заходів, а отже – інтелігентними, добре вихованими освіченими людьми.
На це і спрямовані екскурсії в нашому музеї.
![](https://picua.org/images/2020/02/25/405d5d96fcdbb76d1d0435d8c71ab86c.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/25/b4279d50f473b525dc7456c36cc5a977.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/25/efdd2b106340f8913e57ee79e603e98c.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/25/7394bd434399c2a8a9a3d515635c6544.jpg)