В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міні...
Res --> 1
Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт №6306, який дозволяє Міністерству охорони здоров’я запустити інфраструктурну частину реформи охорони здоров'я.
За новим підходом мережа закладів охорони здоров’я в області, об’єднана в один госпітальний округ, буде додатково поділена на госпітальні кластери, з урахуванням:
Відповідно до видів медичної допомоги, яка надається в закладах охорони здоров’я госпітального кластера, мережа закладів охорони здоров’я буде поділена на надкластерні, кластерні та загальні лікарні.
Формування мережі лікарень у госпітальному окрузі за кластерним принципом чітко визначить, в яких лікарнях яке обладнання і в якій кількості повинно бути. І саме на ці лікарні, і на це обладнання буде сфокусований пріоритет в плані відновлення України.
Базовий принцип: лікарні повинні бути однаково комфортні як для пацієнта, так і для медичного працівника.
Найпростіші випадки лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, в загальних лікарнях. Такі лікарні розташовуватимуться з розрахунку один медичний заклад на 50-80 тисяч населення.
У складніших випадках — пацієнта доставлятимуть у кластерні та надкластерні лікарні, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги.
Новий підхід також передбачає, що медичні заклади будуть забезпечуватися обладнанням, відповідно до свого рівня в госпітальному окрузі. Постійно покращувати якість послуг, які надаються людям, й ефективно використовувати наявні ресурси.
Госпітальне планування дозволить спростити доступ пацієнта до медичних послуг, покращити їхню якість та ефективно використовувати ресурси.

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міні...
Міжнародна підтримка: уряд США профінансує розвиток реабілітаційних послуг у нашій громаді М...
За підтримки Уряду Королівства Данія Програма розвитку ООН в Україні минулого тижня провела націонал...
Міністерство у справах ветеранів України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 се...
В Україні понад 244 тисячі людей живуть з ВІЛ, і близько 100 тисяч навіть не знають про свій статус....
15 вересня виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради на чолі з міським головою Валерієм Он...
Акушерство та гінекологія — це єдина медична спеціальність, яка поєднує як медикаментозну, так...
Всесвітній день фізичної терапії відзначається щороку 8 вересня за ініціативи Всесвітньої конфедерац...
Це злоякісне захворювання крові, яке виникає через неконтрольоване розмноження плазматичних клітин у...