25 вересня на території Южноукраїнського міського історичного музею до Всесвітнього дня туризму відбувся майстер-клас просто неба «Моя маленька батьківщина».
На нього завітали вихованці студії декоративно-прикладного мистецтва «Декор» ПК «Енергетик». Керівник гуртка Волошина Валентина Іванівна знайомила дітей віком 9-11 років з ленд-артом – напрямком сучасного мистецтва, інструментами в котрому є природні матеріали.
Все, від опалого гілля до особливостей рельєфу, можна використати для створення інсталяції. Хоча в даному випадку дитяча безпосередність – ось головний інструмент.
Публікуємо світлини та відео заходу з об’єктами ленд-арту створеними учасниками майстер-класу.
![](https://picua.org/images/2020/09/28/5d2eea8867e45c2df7ba91c5d8e4ba8c.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/3498a4da4ae6fb83ee88e62f87caf54f.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/2d9165fa5466c3e4037972337e77825e.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/2ab7532bb9f27a24da83625535fb2fa1.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/9567b02e02012ba26169106793429689.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/293f6fb24004eee854e844007d1ccc5e.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/4472e52e9b3eef2456fc4bc0717ed669.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/51a63a11b21ecb6a76822ae5ef55867a.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/2d1ef176d18e0f2a8e1971634043c7a2.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/b8768a908b8e924dd694941e7c9713c2.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/28/6b09bd34e4fdbd8b97c0fb0daa973389.jpg)