Щорічно 1 червня в Україні та світі відзначається одне з найстаріших міжнародних свят – день захисту дітей, покликаний привернути увагу світової спільноти до захисту прав дітей усієї планети.
Про історію та значення цього дня для життя кожної дитини дізнавались вихованці КЗ "Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради", діти воїнів загиблих під час антитерористичної операції на сході України, а також всі охочі, які завітали до Южноукраїнського міського історичного музею 29 травня. Для маленьких гостей був проведений цікавий майстер клас «Біле латаття». Малеча власноруч створила казкову німфею - єдину рослину, яка мільйони років без будь-яких морфологічних змін існує у флорі України. А ще лілея - міжнародний символ скаутів, про це діти дізнались з пізнавального мультфільму «Книга-мандрівка. Україна». По закінченню юні відвідувачі музею мали можливість сфотографуватись на згадку та поласувати солодощами.
Дуже хочеться, щоб діти у всьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими, відчували тепло і ласку, адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій!
![](https://picua.org/images/2020/05/29/a73d31689ed5f86c41ecf95e15fa26ef.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/29/8d233c9526ea55d2838674c6650f38f6.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/29/2beea11e46bb28a32cac34cca44b8089.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/29/167dc64f90cb36bb4e67c7a4bb2521c4.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/29/0edd0d751fe1dee5ed8e2ee37c785fd4.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/29/ed3a543bd00c9637c74841a5a3c54f57.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/29/5cba5b506929811da1e8b5d4f53fe411.jpg)