Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
14 листопада 2019 року з робочим візитом місто Южноукраїнськ відвідала директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Русланівна Єльчієва. Супроводжував Оксану Русланівну заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола Олександрович Пелюх.
З метою ознайомлення з роботою комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» директор закладу Антоніна Валеріївна Мартинко презентувала відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг, відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та відділення адресної натуральної та грошової допомоги, в т.ч. ознайомила з роботою перукарів, швачки, взуттєвика та університету третього віку. Під час зустрічі розповіла директору департаменту про досягнення, проблемні питання та плани на майбутнє.
Оксана Русланівна відмітила позитивну роботу комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» та побажала і в подальшому втілювати усе заплановане у життя.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...