![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/12/news/box3/cf51b8cbd2dc467f57ce011afb1f8e3e.png)
До уваги ветеранів! Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Res --> 1
З нагоди Міжнародного дня інвалідів Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді уже 3 рік поспіль проводить міський фотоконкурс для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Зупинись мить, ти чарівна!»
Звісно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів – день підведення підсумків, зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня
З метою формування у населення толерантного ставлення, підтримки творчо-обдарованих дітей та молоді з функціональними обмеженнями й особливими потребами з 14 листопада по 29 листопада 2016 року оголошено фотоконкурс на який 11 юних учасників віком від 7 до 17 років представили на розгляд комісії 30 фоторобіт.
30 листопада відбулося підведення підсумків фотоконкурсу та нагородження переможців.
Переможцями фотоконкурсу стали: Манзенко Лоліта, яка посіла І місце за роботу – « Я люблю своє місто, а місто любить мене», ІІ місце розділили між собою два учасника Яковина Данило з роботою «Природа творець всіх творців» та Нікітенко Анна з роботою «Дорога змін»
Директор ЮМЦСССДМ та запрошені гості привітали батьків та переможців конкурсу і вручили дітям грамоти, подарунки та солодощі.
За активність, творчий підхід та креативність відзначені й інші учасники конкурсу.
Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність приватному підприємцю, депутату Южноукраїнської міської ради Курдасову Олександру Олександровичу за спонсорську підтримку у проведенні конкурсу.
Фотороботи талановитих южноукраїнців будуть представлені на виставці у дитячій поліклініці.
Ми розраховуємо на те, що громада нашого міста замислиться над проблемою інтегрування в суспільство людей з функціональними обмеженнями та буде плекати відношення до цих особливих людей, як до повноправних громадян.
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Для пошуку інформації стосовно послуг за програмою медичних гарантій м...
Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих обор...
03 липня в реагування на повідомлення щодо вчинення домашнього насильства фахівцем із соціально...
27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...
Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...
Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...
Організація Об’єднаних Націй з 2015 року започаткувала Міжнародний день боротьби з сексуальним...
Щомісяця в рамках популяризації в громаді послуги патронату над дітьми в приміщенні Южноукраїн...
Фахівці Сервісного офісу у справах ветеранів, який створено у громаді при Южноукраїнському міському...