![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/2/news/box3/426f63b6e77b0347b61e241f134db676.jpeg)
Розпочався ремонт дорожнього покриття у дворах міста
Вчора розпочався ремонт дорожнього покриття у дворах міста. Цьому передувала плідна робота комісії з...
Res --> 1
Не зважаючи на досягнені попередньо домовленості, керівництво ВП ЮУ АЕС штучно стримує підписання мирової угоди з КП ТВКХ, яка є передумовою для подальшої безперебійної роботи підприємства і своєчасного завершення підготовки міста до нового опалювального сезону. Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради звернувся до Президента ДП НАЕК «Енергоатом» Ю.О. Недашковського з проханням втрутитися в ситуацію. Публікуємо повний текст звернення.
"Шановний Юрію Олександровичу!
В завершення наради, яка відбулась в Компанії під Вашим головуванням за участі делегацій від самоврядування міст, на територіях яких розташовані АЕС України, 30.08.2017 року було досягнуто домовленість про наступне:
В частині міста Южноукраїнська процес підписання мирової угоди спростився і став в рівень з іншими містами за рішенням Вищого господарського суду України, який визнав банкрутство КП ТВКГ з боку ДП НАЕК «Енергоатом» безпідставним.
Але, всупереч досягнутим домовленостям зазначеної вище наради, на ВП ЮУ АЕС започаткували дії стримування підписання мирової угоди з обіцянками започаткувати новий процес банкрутства КП ТВКГ.
В місті Южноукраїнську, в середовищі громади міста, його активній частині, зріє бажання протидіяти такій соціальній несправедливості та виникає запитання, хто ким керує в ДП НАЕК «Енергоатом» – директор ВП ЮУ АЕС і його заступники, включно з їхніми помічниками, чи Президент Компанії, адже суб’єкти угод з містами не вони?
Будь ласка, відреагуйте на цей запит оперативно, зима незабаром. Якщо всі наради, в яких міста взяли свою участь за Вашим рішенням, в останні місяці з’ясуються пустими для вирішення нагальних питань людей та всіх інфраструктурних потреб вказаних міст, ми лишаємо за собою право діяти відповідно до умов, що склалися."
В.Пароконний, Южноукраїнський міський голова
Вчора розпочався ремонт дорожнього покриття у дворах міста. Цьому передувала плідна робота комісії з...
З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів та місцевих систем опален...
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пункті...
Південноукраїнська АЕС цього тижня приймала представників перспективного кадрового резерву керівникі...
З надання соціальних послуг догляд вдома прийшла розповісти до відділення оздоровчо-реабілітаційних...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології 03 серпня по області та м. Миколаїв на...
Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській м...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 05.08.2024-09.08.2024 &nb...
Згідно з чинним «Порядком розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб&rs...
Графік роботи консультативної поліклініки з 05.08.2024-09.08.2024 ...