У підтримку скульптур мультиплікаційних героїв у міському парку «Олімп», які пошкодженні місцевими вандалами працівники Южноукрїнського міського історичного музею провели для учнів 1-Б класу ЮЗШ №2 майстер-клас «Зроби собі посіпаку».
Метою акції стало збереження пам’яток культури, залучення громадян до участі у охороні, популяризації архітектурних споруд нашого міста .
Час у справі минув непомітно, а результатом став посіпака, у кожного свій, особливий. Сподіваємося, що це не остання зустріч, адже працівникам музею завжди є що показати нашим відвідувачам – новеньке і цікавеньке.
Цей позитивний, надзвичайний персонаж розвеселив всіх, хто його творив.
![](https://picua.org/images/2019/11/12/78830fa43fb2ffae065625dcacc1946e.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/12/2b8c7f3cdb0dd8a5786973c0a6fe9fc0.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/12/cd1aab33fa0a3b698d33db022fd607ba.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/12/64b8a1136de331f1927c7192980f4d03.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/12/082d4b9418bb07d84bab1205ceea2436.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/12/97656429bbe5d16bdfc7209659167929.jpg)