Вже стало гарною традицією у Южноукраїнському міському історичному музеї до свят проводити майстер-класи.
Тож, сьогодні діти навчалися виготовляти Великодній кошик для писанки з кольорового картону. Такий кошик стане в нагоді, якщо захочеться подарувати писанку друзям або близьким людям.
Під час роботи науковий співробітник вела розмову про те, як готувалися до Великодня з давніх – давен, про традиції святкування в Україні. А учні розповідали як у їх сім'ях розфарбовують крашанки, прикрашають паски та що кладуть до Великоднього кошика.
Заняття з малечею проходило у теплій атмосфері і гарному настрої.
Сфотографувавшись з поробками, діти залишили музей з радістю в очах та Великоднім кошиком у руках.
Дякуємо учням 4 - А класу ЮЗШ № 1, що завітали до нас на гостину!
![](https://picua.org/images/2019/04/23/0fbe0265606fa59f06bb15b991b1d826.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/04/23/9156a6f9d4e9d36c4da796a38b0fe22f.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/04/23/4829e20166c77337ad63ec92a9d5a7a4.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/04/23/151f859df3d0884b645a24cfce291b06.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/04/23/c9673f7c6afb6f391e9afe03268d710c.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/04/23/0ce3db12883c7199b373b0f8398273d1.jpg)