Несподівані гості завітали сьогодні до Южноукраїнського міського історичного музею. Це були вихованці комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія»».
Допитливих хлопчиків і дівчаток дуже цікавило флора і фауна нашої місцевості, побут і звичаї козаків. Екскурсія була незвична. Бо, погодьтеся, відповідати на запитання, які лунають зі швидкістю світла – не кожен зможе. Але ас своєї справи, науковий співробітник – Корчомна Світлана, як завжди змогла відповісти на всі питання маленьких чомучок.
Особливу цікавість діти виявили до виставки, яку працівники музею готують до Дня захисника України.
Щира радість у дитячих очах – це, мабуть, найкращі хвилини в житті кожної людини. Маленькі гості дякували господарям за цікаві розповіді та обіцяли приходити частіше.
![](https://picua.org/images/2019/10/09/6ff1382735a9d426c1025b7e662b0b19.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/09/46452d1a5f1fe244c98d4144b8a0eb0d.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/09/57904e7a2036d93a0413d80856ee333f.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/09/99ca8cc4ec76087557b460f8b5c4deec.jpg)