
Нові приємності…
5 вересня в освіті відбулась ще одна знаменна подія. 10-річна мрія освітян врешті-решт здійснилась....
Res --> 1
22 березня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся VІ Міжрегіональний чемпіонат по Спідкубінгу. У чемпіонаті взяло участь 26 учасників, 10 із них – учні з міста Миколаєва.
З вітальними словами та побажаннями успіху і перемоги до дітей звернулася директор методичного центру Маленька Л.М.
Учасники чемпіонату змагалися у чотирьох раундах. До другого раунду ввійшло 15 учасників; до третього (півфіналу) – 10; до четвертого (фіналу) – 5.
До фіналу увійшли Невідомий Данило (м. Миколаїв), Петров Ігор (м. Миколаїв), Білохатюк Артем (м. Миколаїв), Підгурський Андрій (ЮЗШ №4), Васецький Микита (Южноукраїнська гімназія №1).
Переможцями чемпіонату стали:
ЧЕМПІОН – Білохатюк Артем, учень 8-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50, з результатом 12,81с.
ІІ-а швидкість – Підгурський Андрій, учень 6-Г класу, Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, з результатом 18,16с.
ІІІ-я швидкість – Петров Ігор, учень 8-Б класу, Миколаївської гімназії №41, з результатом 22,21с.
Паралельно з визначенням кращого спідкубера відбувався і конкурс на краще фото у номінації «ФотоКуб»; рішенням журі І місце із своєю фотороботою зайняв Агамолов Арсеній – учень 8-Г Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Також було розігране «випадкове місце»: щасливим володарем мобільного телефону стала учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Демченко Вікторія.
У рамках Южноукраїнського альянсу спідкубінгу на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини» відбувся міський турнір «П’ятнашки-2019», у якому взяли участь вихованці старших груп дитячих садків та учні І –х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учасниками турніру стало 11 дітей, з яких 8 змагались у номінації «Настільна гра», 3 учасника боролись за перемогу у номінації «Он-лайн-гра».
У результаті змагань переможцями стали:
Малянов Володимир - вихованець ЦРД «Гармонія», у номінації «Он-лайн-гра» - з результатом 36,00с.
Роговий Ігор – учень ЮЗШ №4, у номінації «Настільна гра» - з результатом 29,00с.
Усі учасники отримали пам’ятні подарунки, переможці – нагороджувальні плакетки та цінні подарунки.
За організацію та підготовку заходу управління освіти висловлює подяку працівникам ЦДЮТ на чолі з директором Волошиною Н.В. , ЦРД «Гармонія» на чолі з Левицькою Л.А., заступнику директора з виховної роботи ЮЗШ№4 Крижанівській І.В., педагогам-організаторам ЮЗШ №4 Плотніковій Я.В., Куксі Я. В., вчителям та учням загальноосвітніх навчальних закладів, вихователям та вихованцям дошкільних навчальних закладів.
5 вересня в освіті відбулась ще одна знаменна подія. 10-річна мрія освітян врешті-решт здійснилась....
Спортивно-масова робота закладів освіти у 2024/2025 навчальному році була спрямована на формування в...
2 вересня 2025 року на базі Південноукраїнського ліцею №2 розпочав роботу створений осередок для вив...
1 вересня у ліцеї № 5 потрійне свято. Окрім Дня знань та 25-річчя навчального закладу, тут відбулося...
1 вересня у всіх ліцеях і гімназіях Южноукраїнської міської територіальної громади пролунав перший д...
27 серпня начальник Вознесенської військової адміністрації Олександр Кукуруза разом із секретарем Пі...
Сьогодні у стінах ліцею № 2 міста Південноукраїнськ відбулася щорічна конференція працівників освіти...
21 серпня відповідно до Розпорядження міського голови від 24.06.2025 року № 161-р «Про створен...
Здобувачі освітніх послуг та вихованці закладів освіти під час навчання та позакласної діяльності, в...