Захоплива подорож до світу книг
Літо — це час книг, нових знайомств і незабутніх вражень! До Південноукраїнської бібліотеки...
Res --> 1
У переддень улюбленого свята малечі в міській бібліотеці для дітей відбувся тематичний захід «Я чекаю Миколая». Під час літературного шоу читайлики молодшого відділу дізналися про життя та діяння Святого Миколая, взяли участь у вікторинах та конкурсах. Діти складали вірші, відгадували загадки та грали в інтерактивні ігри.
Також до уваги малечі була представлена захоплива книга «Подарунок від Святого Миколая» сучасної української письменниці Дзвінки Матіяш. Насамкінець літературного шоу хлопчики та дівчатка написали листи Миколаю. На згадку про зустріч вони отримали ялинкові прикраси та смаколики. Захід минув у доброзичливій, дружній та затишній атмосфері.
Сьогодні діти як ніколи потребують позитивних емоцій та святкового настрою. Нехай Святий Миколай повсякчас оберігає українських дітлахів, захисників і захисниць та всю нашу країну!






Літо — це час книг, нових знайомств і незабутніх вражень! До Південноукраїнської бібліотеки...
У Південноукраїнській бібліотеці для дітей відбулася майстерня «Подорож у княжі часи», п...
Літо триває, а разом із ним — нові книжкові знайомства! Південноукраїнська бібліотека для д...
Південноукраїнська бібліотека для дітей, як офіційний Хаб цифрової освіти, започатковує щомісячний д...
До 30 річниці Конституції України у південноукраїнській бібліотеці для дітей оформлено тематичн...
У Південноукраїнській бібліотеці для дітей до Міжнародного дня феї відбулося бібліотечне свято &laqu...
Південноукраїнська бібліотека для дітей знову радо зустріла гостей — вихованців другої зміни л...
Південноукраїнська бібліотека для дітей продовжує цикл екскурсій. Сьогодні її відвідали вихованці...
Під час захопливої екскурсії малеча познайомилася з бібліотекою, її книжковими скарбами та дізналася...