Свято Масниця в Університеті третього віку
З 16 по 22 лютого цього року відзначають традиційне українське свято Масниці. Це свято символізує пр...
Res --> 1
Сьогодні соціальний працівник територіального центру Ірина ТКАЧЕНКО провела цікаву лекцію для відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг.
Під час лекції розглянули різноманітні соціальні послуги, які надаються в територіальному центрі.
Соціальний працівник акцентував увагу на важливості цих послуг для покращення якості життя людей, особливо тих, хто потребує підтримки у повсякденних справах. Учасники лекції отримали важливу інформацію.
Присутні мали можливість поставити запитання і отримати детальні відповіді, які допомогли краще зрозуміти доступні їм ресурси.
Лекція викликала великий інтерес, і учасники виявили бажання дізнаватися більше про соціальні послуги та можливості, що вони надають.




З 16 по 22 лютого цього року відзначають традиційне українське свято Масниці. Це свято символізує пр...
До Міжнародного дня рідної мови, який відзначають у світі 21 лютого, у відділенні комплексної р...
Зима проявляє себе у всій своїй красі, але в той же час приносить безліч незручностей, особливо для...
Цього тижня студенти Університету третього віку факультету «Психологія» вивчали ораторсь...
17 лютого 2026 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Через активні бойові дії у різних частинах нашої країни зростає небезпека для нашого життя від вибух...
Як отримати натуральну допомогу в територіальному центрі? У комунальному закладі &...
До Дня закоханих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціал...
У рамках підвищення професійного рівня та з метою впровадження отриманих знань у практичну діяльніст...
Людині, яка вперше в житті потребує допомоги у сфері психічного здоров'я, ду...