![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
З метою налагодження співпраці та взаємодії щодо вирішення проблемних питань Южноукраїнської міської територіальної громади у період дії воєнного стану, 12.07.2022 о 14:00 у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря міської ради Олександра Акуленка, за участю заступника міського голови Марії Дроздової, представників виконавчих органів Южноукраїнської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з керівниками супермаркетів «Копійка» ТОВ «Модерн Рітейл», «Сільпо» ТОВ «СІЛЬПО ФУД», «Продукти 233» ТОВ «АТБ маркет», директора ТОВ «Южноукраїнський комбінат харчування» та представника мережі магазинів «Везунчик».
На засіданні були розглянуті питання щодо стану постачання продуктів харчування у магазини міста Южноукраїнська, наявності запасів, складнощів в роботі об’єктів торгівлі під час воєнного стану, обговорена політика компаній щодо підтримки під час воєнного стану територіальних громад, на території яких розміщені їхні торговельні об’єкти, можливості участі у створенні стратегічного запасу продуктів харчування для потреб Южноукраїнської міської територіальної громади. Також обговорювалися проблеми стихійної торгівлі в місті, руйнування дорожнього покриття в місті великовантажним транспортом при постачанні товарів у місто, відповідальність керівників торговельних закладів за дотримання правил безпеки під час сигналу «Повітряна тривога».
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...