До уваги жителів Південноукраїнської міської територіальної громади!
23.04.2026 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...
Res --> 1
1 листопада учасники факультативу з робототехніки Южноукраїнської гімназії №1 на чолі зі своїми керівниками Патранюк Іриною Петрівною та Єлізаровою Веронікою Геннадіївною брали участь в освітньому семінарі – хакатоні «RoboSUMO». Хакато́н (англ. hackathon, від hack (див. хакер) та marathon — марафон) — захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу.
До участі долучилися 20 команд школярів та студентів навчальних закладів України. Захід проходив у Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету (м.Кропивницький). Для дітей проведено майстер – класи з основ конструювання роботів – сумоїстів з використанням конструктора LEGO Mindstorms EV3. Ознайомлено з різними Всесвітніми видами змагань з робототехніки. Керівники отримали досвід щодо організації та проведення інноваційної форми роботи з дітьми. Команда «Совенята» у складі: Шаповал Дарії, Заболотнього Дениса, Патранюка Костянтина, Овчіннікова Дениса, Крилєва Владислава самостійно майструвала та програмувала робота, якого представляли на ринзі.
Дякуємо управлінню освіти Южноукраїнської міської ради та депутатському корпусу за підтримку нашого закладу щодо впровадження новітніх технологій навчання в освітній процес. Для дітей і педагогів – це можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом у сфері робототехніки.










23.04.2026 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...
09 квітня майстерні Станції юних техніків перетворилися на справжнє конструкторське бюро. Юні майстр...
2 квітня 2026 року в Південноукраїнській міській територіальній громаді на базі Центру професійного...
На виконання ст. 25 Закону України “Про освіту”, ст. 32 Закону України &...
19.03.2026 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Південно...
Переможці другого етапу міських змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» продов...
11 березня 2026 року з 15:00 до 17:00 управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської м...
5 березня, розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) і тривати...
Прийом анкет триває з 2 березня до 23 березня 2026 року Офіцер Служби освітньої безпеки — ц...
Вкрай тривожною проблемою в умовах війни і гуманітарних криз є спалахи інфекційних хвороб. Ризик пош...