До уваги жителів Південноукраїнської міської територіальної громади!
23.04.2026 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...
Res --> 1
05.11.2019 року працівники управління освіти на чолі з начальником управління, педагогічні працівники та члени учнівського самоврядування закладів освіти переглянули один, із запропонованих шести, документальних фільмів «Позивний Зеніт-1» у кінотеатрі «Прем’єра». Дані фільми про реальні події на Сході України. Вони надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу.
З вітальними словами до присутніх звернулися заступник міського голови Кольчак О.М., голова громадської організації «Южноукраїнська спілка ветеранів та воїнів АТО» Стоянов О.О., заступник голови громадської організації «Южноукраїнська спілка ветеранів та воїнів АТО» Мартиненко С.А. та волонтер Сорокодум Т.В., які приєдналися до перегляду фільму.
З метою проведення уроків мужності, уроків Захисту Вітчизни, уроків історії України та патріотичного виховання підростаючого покоління,, впродовж листопада, учнівськими колективами закладів освіти буде переглянуто п’ять фільмів «Позивний Зеніт» та фільм «Воїни духу». Маємо надію, що діти по-справжньому оцінять такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій, мирне щоденне життя.


23.04.2026 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...
09 квітня майстерні Станції юних техніків перетворилися на справжнє конструкторське бюро. Юні майстр...
2 квітня 2026 року в Південноукраїнській міській територіальній громаді на базі Центру професійного...
На виконання ст. 25 Закону України “Про освіту”, ст. 32 Закону України &...
19.03.2026 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Південно...
Переможці другого етапу міських змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» продов...
11 березня 2026 року з 15:00 до 17:00 управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської м...
5 березня, розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) і тривати...
Прийом анкет триває з 2 березня до 23 березня 2026 року Офіцер Служби освітньої безпеки — ц...
Вкрай тривожною проблемою в умовах війни і гуманітарних криз є спалахи інфекційних хвороб. Ризик пош...