Реальну і цікаву альтернативу комп’ютерним іграм, телевізорам і планшетам під час осінніх канікул школярам і вчителям запропонував Южноукраїнський міський історичний музей. Працівники музею розробили програму «Тиждень канікул з музеєм».
Тож, сьогодні ми радо зустрічали учнів КЗ «Садівська ЗОШ».
Мандруючи в часі, школярі познайомилися з історичним минулим, захопилися естетикою побуту наших предків та легендами скіфів, традиціями та звичаями українського народу. А також, глечики різних епох, наконечники, старі листівки, нагороди, патефони, фотоапарати, проектори та зброя – все це неабияк зацікавило гостей.
Наостанок, цікаві логічні завдання, мультфільм та солодкі подарунки.
![](https://picua.org/images/2019/10/31/791e0655e64fd72d11f4aecd248f3247.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/31/72019c3b930998d7bafaa4fbc558e577.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/31/e57dfe31af119fcca35a4e23dd858be3.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/31/5f5a4da6228b8ee6e7f6e849f6b40756.jpg)