Ви думаєте, що на канікулах у музеї тихо і порожньо? Ха! Ви не вгадали! У нас у музеї – весело, цікаво та пізнавально! І саме так проводять свій вільний осінній час учні Богданівської ЗОШ.
Школярі з захопленням слухали легенди і розповіді про окремі історичні періоди та про окремі експонати, переглянули сучасний мультфільм про козаків та пограли у квест.
Кожна людина, а особливо дитина, яка побувала в Южноукраїнському міському історичному музеї отримує цілий букет відчуттів і, навіть, торкнеться речей, яких не можна побачити в повсякденному житті. Таке «виховання історією» в дітях пробуджує відчуття належності до свого роду, до рідної землі, прагнення долучитися до культури українського народу, його історії, традицій.
Кожен, хто завітає до нашого музею, вийде не тільки з новими знаннями, але й з гарним настроєм!
![](https://picua.org/images/2019/10/29/27bc37b0e2035bffbdd509701dd9e3a9.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/29/82e45c691c48090c8de1ea6871bc2a1e.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/29/d93b902c53325c11c748a439a37e1d82.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/29/b3da311afbe3552437493c7fee2b235f.jpg)