Сьогодні, 13 листопада, для учнів 3-А класу ЮЗШ №2, було проведено екскурсію "Історичними стежками рідного краю".
Учням цікаво було ознайомитися з історичними місцями та більше дізнатися про історію рідного міста. Найбільший інтерес у дітей викликала зброя часів Другої світової, Афганської та сучасної війни на Сході. Протягом екскурсії учні проявляли активність та ділилися враженнями від побаченого.
Наостанок, трохи розважились. Пограли в історичний квест і переглянули мультфільм про славнозвісного кошового отамана Війська Запорозького Івана Сірка.
![](https://picua.org/images/2019/11/13/1aaaa4e6f13e5a8cd440159e97c96924.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/13/4e1f402734cce627b04832c85b042ae4.jpg)