У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулося перше засідання циклу історичних бесід. Метою заходу є ознайомлення присутніх із джерелами давньої історії, конкретизація їх щодо вивчення історії України, вміння працювати з різними джерелами інформації, узагальнення матеріалу, формування висновків.
Завдання істориків є відтворення картини минулого. Проте, навіть, розпитавши свідків події, ми не отримаємо цілісної достовірної інформації. Аби дізнатися про реальні події минулого, історики звертаються до історичних джерел. Учені досліджують, порівнюють і зіставляють їх, адже саме історичні джерела є відображенням минулого, без яких це минуле неможливо відтворити.
В подальшому в музеї планується щомісячно проведення різноманітних історичних заходів, а саме бесід, екскурсій, квестів, тематичних вікторин, розробка туристичних історичних маршрутів тощо. Адже живе спілкування дуже збагачує тих, хто приходить на подібні зустрічі. Ми говоримо однією мовою і виконуємо спільну справу – зберігаємо і популяризуємо культурну спадщину України.
Телефон для довідок та замовлення екскурсійних послуг (05136) 5-63-71
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/3/31/content/0bb8577aa81ec8117b08eb2e36ce9b0a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/3/31/content/bd7a5d2c0d6e5802a17fdb5cf616e72a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/3/31/content/ffa09210505666171d8d35d92aa01ad4.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/3/31/content/74dd67a7045605cf433f127493e3e682.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/3/31/content/986040c3d86b641dae44af61f2638cfc.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/3/31/content/08c0191f08ae79aeaa7a23f4fed5bf41.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/3/31/content/7c771238463f9d9929fca34cd0431cd5.jpeg)