Рідний край – це мала Батьківшина, частина нашої неньки України. Вивчення його історії, популяризація традицій,культурних цінностей,надбаних народом протягом століть у наш час є одним із найголовніших завдань,що стоїть перед музеями, як перед культурно-освітніми центрами.
Тож, Южноукраїнський міський історичний музей проводить інформаційну роботу з висвітлення історії рідного краю, впровадження його кращих традицій.
Віртуальна подорож розпочинається з історії Національного природного парку «Бузький Гард», яка бере свій початок з крейдового періоду до козацької доби. Не аби яку увагу школярів приверне колоритна виставка предметів українського побуту, старовинний український одяг нашої місцевості, вишиті у традиційному народному стилі рушники, домоткані килими тощо.
Мандруючи в часі, відвідувачі знайомляться з історією будівництва міста – супутника Южноукраїнськ.
Для закріплення інформації наприкінці історичної мандрівки працівники музею влаштовують історичний квест.
Однією із важливих складових роботи музею є і буде історико-краєзнавча діяльність. Адже не знаючи минулого свого краю,неможливо бути освіченою людиною,патріотом своєї Батьківщини.
![](https://picua.org/images/2020/02/27/fcaddcb187c8a2ee24a9cf4d20f916fc.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/27/c4b1efd32a69154d71a20ea588bf7c8d.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/27/8916ad5341cf29e5806168401309aed2.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/27/dcc4b8e38ec321108499c43965bb7466.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/27/6a7760c9e1e91246e5bb7fbb04257a8d.jpg)