Щодо переходу на зимовий режим роботи теплових мереж
Згідно з розпорядженням міського голови від 15.10.2025 р. № 255-р з 17.10.2025р. розпочато подачу те...
Res --> 1
Колектив комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» під керівництвом Олександра Миронюка є людьми з великим серцем любові та відповідальності, які переймаються благополуччям не тільки мешканців громади, але й захисниками України.
З нагоди такого великого та світлого свята Великодня, працівниками КП ЖЕО на чолі з керівником, було вирішено передати до БО «Благодійний фонд Южноукраїнці разом з ЗСУ» попередньо виготовлені окопні свічки, для відправлення в міста бойових дій. Сподіваємося, що свічки виготовлені руками працівників, зігріють наших захисників в холодних, мокрих окопах та наповнять їх теплом ПЕРЕМОГИ!
Для того щоб працівники КП ЖЕО, які вступили до лав ЗСУ, відчули нашу любов та теплі обійми, їм було передано продукти тривалого зберігання, солодощі та засоби особистої гігієни. Бажаємо найшвидшої перемоги, мирного неба, міцного здоров’я, натхнення, злагоди, родинного затишку, Божої благодаті та з усмішкою на устах повернення до рідного міста, родин та робочих місць.










Згідно з розпорядженням міського голови від 15.10.2025 р. № 255-р з 17.10.2025р. розпочато подачу те...
Комунальне підприємство «Служба комунального господарства» Південноукраїнської міської р...
Нарада з питань житлово-комунального господарства відбулася у вівторок, 28 жовтня, під головуванням...
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради - виконавчий орган Південноукраї...
Комунальне підприємство "Служба комунального господарства" Південноукраїнської міської рад...
20.10.2025 відбувся порив на магістральному трубопроводі теплової мережі міста біля супермаркету &la...
Згідно з розпорядженням міського голови від 15.10.2025р. № 255-р «Про початок опалювального пе...
З 19:00 22.10.2025 року до 21:00 23.10.2025 року філією ВП ПАЕС АТ НАЕК «Енергоатом&ra...
Міський голова підписав розпорядження про початок опалювального періоду 2025–2026 років. Пи...
Під головуванням першого заступника міського голови Миколи Покрови у вівторок, 14 жовтня, відбулася...