![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради з метою покращення надання медичних послуг мешканцям міста та оптимізації роботи медичних працівників ініціює впровадження в місті новітньої для України системи, яка дозволить створити в комунальному закладі «Южноукраїнська міська лікарня» електрону реєстратуру та позбавить пацієнтів від застарілої методики – «талон до лікаря тільки на наступний день в реєстратурі». Це дасть можливість пацієнтам, як самостійно (через мережу – Інтернет) так і в телефонному режимі обирати зручний для себе час прийому до лікаря.
Одним із інструментів для впровадження даної системи є випуск спеціальної пластикової картки, яка буде індивідуальною із зазначенням прізвища, ім`я, по-батькові громадянина та штрих-код для зчитування особистої інформації. Вона стане ефективною заміною паперової медичної картки і буде містити інформацію про всю історію хвороб, групу крові, лабораторні дослідження та інші дані для більш швидкого та зручного відвідування лікарні чи поліклініки. Також ця картка стане в нагоді міським пенсіонерам, оскільки служитиме знижкою для проїзду у міському транспорті та дачних перевезеннях.
Нагадаємо, що 11.09.2017 року в приміщені виконавчого комітету, за участю першого заступника міського голови, депутатів Южноукраїнської міської ради, представників департаменту соціальних питань та охорони здоров`я, фінансового управління та керівництва комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня» відбулась попередня зустріч із розробниками програмного забезпечення. Вирішено в подальшому продовжити співпрацю в даному напрямку.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....