З 09.09.2019 по 20.09.2019 в Южноукраїнському міському історичному музеї діяла інформаційно-просвітницька, контрпропагандистська виставка "Донбас: переPROчитання образу", підготовлена Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України.
Виставка містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області. Вона є спробою деконструювання негативного медійного образу краю як «особливого» регіону, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України.
Експозицію відвідали учні старших класів Южноукраїнських загальноосвітніх шкіл та усі охочі.
![](https://picua.org/images/2019/09/20/93853051e6599a0ec3750e5376833143.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/09/20/bebd518bb5db233c56d3089ed1b80a07.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/09/20/825cbeeffcd6156a2bd941f9494433d0.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/09/20/b7a4ce39fdf05eb308789d00802dc65f.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/09/20/e4da0da4a019b23a3f8fbfd11e9c837c.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/09/20/e6b74ed6a3fbe79f55445d677f658445.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/09/20/3bdb26e64def617906982e076da8adcf.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/09/20/bf69c4c5db866ef5a98bb5c635505623.jpg)