![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
Станом на 31.03.2016 року на обліку КВІ м. Южноукраїнська перебуває 2 неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням.
У березні 2016 року особовим складом кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська було проведено 3 індивідуально-профілактичні бесіди з неповнолітніми.
Згідно з планом спільних дій Южноукраїнського МВ КВІ УДПтС України в Миколаївській області та Южноукраїнського відділення поліції Первомайського ВП ГУ НП в Миколаївській області 18.03.2016р. була проведена спільна нарада, на якій обговорювались питання профілактичної роботи з неповнолітніми та особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням.
25.03.2016 р. представник кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська взяла участь в координаційній раді в Службі у справах дітей Южноукраїнської міської ради. Одним з питань порядку денного було питання профілактики дитячої злочинності.
25.03.2016 р. відбулася спільна нарада КВІ м. Южноукраїнська та Южноукраїнського міського центра соціальних служб сімʼї, дітей та молоді. На нараді розглядалися питання: надання соціальних послуг особам, засудженим до покарань не пов’язаних з позбавленням волі; соціально-демографічний склад неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням; стан дотримання порядку та умов відбування покарання особами, що перебувають на обліку КВІ м.Южноукраїнська.
29.03.2016 р. представник кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська взяла участь у засіданні Спостережної комісії Южноукраїнської міської ради, де доповіла про індивідуально-профілактичну роботу з неповнолітніми, звільненими від відбування покарання з випробуванням.
30.03.2016р. представники кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська відвідали неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням, за місцем навчання у ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей», про що складено акти візиту.
31.03.2016р. представники кримінально-виконавчої інспекції м.Южноукраїнська відвідали неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням, за місцем проживання, про що складено акти візиту.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...