Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка. Порядок денний налічував 18 основних та 2 додаткових питання, з яких 10 стосувалися захисту прав дітей. Члени виконкому підтримали всі основні питання порядку денного, серед яких наступні: - Про безоплатну передачу майна з балансу виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради на баланс комунального підприємства «Грааль» Южноукраїнс...