![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
8 лютого голова облдержадміністрації Вадим Меріков обговорив з Южноукраїнським міським головою Віктором Пароконним питання адміністративної децентралізації, Стратегії розвитку міста 2020 і реалізації проектів ГФРР.
Вадим Меріков зазначив, що Южноукраїнськ є лідером по впровадженню системи електронних закупівель «Прозорро», а також вже успішно завершено процес декомунізації.
Міський голова розповів, що зараз розробляється Програма соціально-економічного та культурного розвитку Южноукраїнська, а також ряд важливих рішень, які вже в березні обговорять з громадою.
«Южноукраїнськ монофункціональне місто, тому об'єднання прилеглих до міста населених пунктів, таких як Костянтинівка, Бузьке, Іванівка, Панкратове - це перспективи найближчих декількох років: будівництво і ремонт доріг, шкіл, лікарень», - вважає він.
Обговорили і відкриття в Южноукраїнську Центру надання адміністративних послуг, який вже через кілька місяців запрацює в місті. А також програму боротьби з корупцією, Віктор Пароконний розповів, що вже зібрані матеріали по ряду підприємств і діяльності їхніх колишніх керівників. Всі документи будуть передані в правоохоронні органи.
Є в місті й проблемні питання, такі як знос напірного колектору й плачевний стан сміттєзвалища. Міський голова розповів про інвестиційний проект полігону ТПВ.
Що ж стосується колектору, було прийнято рішення про створення комісії, до якої увійдуть представники облдержадміністрації, депутатського корпусу і органів місцевого самоврядування.
Підводячи підсумки зустрічі Вадим Меріков подякував міському голові за ініціативу та активну позицію: «Досить амбітні плани щодо соціально-економічного розвитку міста та регіону в цілому. Мені подобається, що Ви готові до інновацій і пропонуєте цікаві проекти, які зможуть залучити інвестиції, як приватні, так і державні, і кошти міжнародних фондів ».
Незабаром відбудеться традиційна зустріч голови обласної державної адміністрації з усіма мерами міст Миколаївської області.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...