![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/07d6d32f6953afc03cfdb23724e3e843.jpeg)
Пост подяки за подаровані книги. Костянтинівська бібліотека-філія
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Res --> 1
До Дня захисників та захисниць України дитяча бібліотека провела годину вдячності «Хоробрими й сміливими ростіть – кордони українські бережіть». Були запрошені вихованці ЦДЮТ гуртка «Чарівний світ слова» разом із керівником Світланою Казаріною та найактивніші користувачі. Для гостей директор бібліотеки Валентина Катранюк розповіла про свята, які відзначалися цього року 1 жовтня, показала цікаве навчальне відео та познайомила з найновішою літературою читацької зали, яка розповідає про боротьбу як сучасних захисників, так і захисників минулих років, про козацтво, про Покрову, про УПА. Звернула увагу на унікальність літератури, яку можуть читати і дорослі, що цікавляться історією та є небайдужими до сьогодення. Крім цього, для гостей було показано унікальне відео, де військовий (друг дитячої бібліотеки) читає поезію про наших сучасних захисників та сьогодення. Діти змогли насолодитися прекрасним віршем із вуст захисника. У свою чергу юні гості приготували прекрасні вірші для декламування про Україну та її захисників. Цікавою була відео вікторина із запитаннями про амуніцію та спорядження сучасних захисників і захисниць, де діти змогли розширити свої знання про військові предмети. Година вдячності проходила у патріотичному настрої та супроводжувалася словами подяки для наших мужніх захисників. Виховуючи підростаюче покоління в умовах сучасної війни, ми не маємо морального права забувати про щоденний та щогодинний подвиг військових, які ризикують своїм життям заради того, щоб ми прокидалися і жили! Всім присутнім запропоновано написати листівки – вдячності для військових та передати волонтерам для відправки на передову!
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...
20 липня усі ласунчики святкують Міжнародний день торта. Цей кондитерський виріб – найпопулярн...
З нагоди Дня Української Державності, як нагадування про витоки України, яке приурочили до Дня хреще...
До Дня Української Державності в Іванівській бібліотеці – філії пройшла патріотична...
До Дня Української Державності Южноукраїнська міська бібліотека провела для користувачів інфор...
У Панкратівському бібліотечному пункті відбулися літературні посиденьки «З книг...
До Дня українських миротворців на абонементі Южноукраїнської міської бібліотеки оформлено книж...
У Панкратівському бібліотечному пункті до Дня Української Державності організовано перегляд лі...