6 грудня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось урочисте відкриття експозиції «Героїв стежина – від батька до сина» до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів.
На захід завітали безпосередні учасники бойових дій - представники Южноукраїнської міської спілки ветеранів та учасників АТО, южноукраїнські гвардійці ВЧ-3044, волонтери благодійного фонду «Мирне Небо» та «Миротворець», учні 9 класу Южноукраїнської гімназії №1, діти, близькі та рідні загиблих героїв.
До слів привітання були запрошені: військовий комісар Южноукраїнського міського військового комісаріату підполковник Нечай Вадим Миколайович та старший прапорщик ВЧ-3044 Дроботун Сергій Юрійович.
З вітальним словом до присутніх також звернулися волонтери благодійних фондів: Ніна Галітко та Валерій Левицький, які розповіли про історію виникнення волонтерського руху в нашому місті, про їх діяльність та закликали всіх не бути байдужими до чужої біди.
До уваги відвідувачів було представлено ряд унікальних світлин з передової, наданих безпосередніми учасниками ООС та волонтерами.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.
Музичним супроводом слугував хор народної української пісні «Любисток» під керівництвом Лариси Григораш.
Щиро вітаємо з Днем Збройних Сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, багатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій та МИРУ!
![](https://picua.org/images/2019/12/09/3be41c04d6e4b0e4bc21a31fbdc15493.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/e48d8de8183a457887f7560e48802164.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/5828802205c50d5ba163592bafe4b921.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/bd1c9f67583f7c2f90566c2740e521e2.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/45a48f4efb4899c137b3a8f2f41d94ee.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/52020adf095e7e9afcf56b6b0510d961.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/468188184146507ef5b8bdf04a3e679f.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/9e92da7063d37de34c6770f34b36578e.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/d779ca08c81fb3f0e31ee79903708183.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/26e4b5ba2992d7c042810344029f4c2e.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/e9a36d38ebb5a487a100c7a98de51831.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/12/09/1f6dec50c9d2aa45b02dbf7f0e31f3bd.jpg)