Модернізація тепломереж: масштабні роботи на проспекті Незалежності
Робочий процес на ділянці по проспекту Незалежності, 33 Г зараз у найактивнішій фазі. Для проведе...
Res --> 1
Депутати Південноукраїнської міської ради перевірили хід виконання капітального ремонту футбольного майданчика зі штучним покриттям на території п’ятого ліцею.
Поле, на якому грають не лише ліцеїсти, а й діти з прилеглих дворів, було у жахливому стані. Директорка ліцею Тетяна Коломійчук неодноразово зверталася до керівництва громади з проханням відновити майданчик.
Цього року депутати виділили кошти на реконструкцію. Працівники підрядної організації, що виграла тендер (ПП «Укрбудсервіс і Ко»), відновили стіни, замінивши поламані дошки, пофарбували їх, обладнали новими сітками стіни та ворота, а головне — наразі стелять нове штучне покриття. За словами підрядника, до 1 вересня майданчик буде готовий до футбольних баталій.















Робочий процес на ділянці по проспекту Незалежності, 33 Г зараз у найактивнішій фазі. Для проведе...
14 липня за участю начальника Південноукраїнської міської військової адміністрації Івана Кухти та пі...
Літо — це не лише пора відпусток, а й найгарячіший сезон для комунальників. Саме зараз іде щіл...
У зв’язку з плановим оновленням міських комунікацій, на мешканців чекають тимчасові зміни у зв...
Інформаційний лист керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової е...
Робота з модернізації міських комунікацій кипить, і на вулиці Європейській повним ходом іде заміна з...
Літо — традиційний сезон масштабних ремонтів. Наразі роботи на мережах тепло- та водопостачанн...
Підготовка міських тепломереж до опалювального сезону триває в режимі максимальної інтенсивності....
Комунальне підприємство «Служба комунального господарства» Південноукраїнської міської р...
30 червня під головуванням першого заступника міського голови Миколи Покрови відбулася нарада з пита...