У Южноукраїнському міському історичному музеї експонується фотовиставка «Світ очима моряків», яка організована музеєм спільно з Миколаївським товариством японської культури «Татікадзе». Виставка складається з пейзажних фотографій, які зроблені в багатьох країнах Світу. Вперше фотовиставка була презентована у Миколаївському музеї суднобудування і флоту у 2019 році та постійно поповнюється. Автори даних світлин не тільки представники ГО «Товариство японської культури Татікадзе», а і їх колеги з Японії, Болгарії, США, Великобританії та Перу.
Також під час відкриття виставки відбувся майстер – клас з японської каліграфії з театралізованими елементами, в якому взяли участь вихованці студії декоративно-прикладного мистецтва «Декор» ПК «Енергетик» на чолі з керівником Валентиною Волошиною та всі бажаючі.
Така тематична фотовиставка в японському стилі у музеї проходить вперше. Знайомство з японською культурою позитивно впливає на молодь, допомагає розвиватися як духовно, так і інтелектуально. Адже це незвичайна, унікальна, з глибокою філософією культура, що зачаровує. Виставка триває до 22 грудня.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/c1bed4084defd6a366882311957d0ca6.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/688add64bbf53f3e849c7fc9562f355a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/3d344dde328fa46accf78051d23c37f2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/6bedf1f1c050cbedf47812ea17173c65.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/a859575b0d3c1da15ce02c7fb2331862.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/3a4babbb519fb77d2fc85fc561a22bf0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/f83724e4ae38090bbc25cb4bfb464d5d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/905f89ac31ee8a0b0c09f871255746b3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/cf43fa7f69fb392d410b6a669729ca27.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/b630a27def6f4fdc192919f3c32187ba.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/a0bc9941eba4765d3257ce4c08d55e1f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/dfabe19d6a18ef5416e09cdab8f4cbcb.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/3dd77d53ec8b09d4ceb98d9f1bb7121b.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/20/content/bb745542fd76252140c792fd7f9986c2.jpeg)