![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
27 квітня о 12:00 в “Освіторія Хаб” відбудеться Форум підтримки ветеранського бізнесу, де йтиметься про механізми підтримки бізнес ініціатив ветеранів війни, які будуть впроваджені задля реінтеграції захисників у цивільне життя.
Дослідження потреб ветеранів у сприянні підприємницькій діяльності, яке проводила ГО “Повернись живим” показало, що станом на 2021 рік цілеспрямованої, системної та комплексної підтримки ветеранського підприємництва в Україні не існує, як не існує у юридичній площині і самого поняття «ветеранське підприємництво”. Це означає, що ветерани можуть користуватися правом участі у наявних програмах зі сприяння розвитку підприємницької діяльності на загальних умовах. Глибинні інтерв’ю дозволили виявити основні потреби респондентів у сприянні ветеранському малому та середньому бізнесу та зрозуміти нагальність дискусії з представниками влади та бізнес-середовищ.
Під час заходу за участі прем’єр-міністра України Денис Шмигаль, міністра у справах ветеранів Юлія Лапутіна, представників депутатських фракцій, бізнес-платформ (Київська школа економіки, МІМ, CEO Club й ін.), директора Фонду “Повернись живим” Тарас Чмут та власне самих ветеранів вперше буде обговорено Державну стратегію підтримки ветеранського бізнесу, презентовано Асоціацію ветеранського бізнесу і всеукраїнську менторську платформу підтримки підприємництва захисників.
Організатор: Громадська організація “Повернись живим”
Інфопартнери: UA:Суспільне мовлення, Лівий берег
Програма заходу - forum.savelife.in.ua
Промо-ролик ТУТ.
Акредитація для ЗМІ ТУТ.
Журналісти можуть відвідати Форум за адресою вул. Московська, 2, “Освіторія Хаб” у захисних масках або онлайн (пряма трансляція на lb.ua та facebook.com/backandalive).
За детальною інформацією: Тетяна Кириленко - 050 97 93 596.
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...