У виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею презентується виставка «Фактор свободи».
В ній освітлюються інформаційно- просвітницькі стенди, які були розроблені Українським інститутом національної пам’яті, про видатні постаті історії України: Івана Мазепу, Симона Петлюру та Степана Бандеру. Біографії цих людей дуже різні та неоднозначні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу. У виставці також йдеться про “виклики” напередодні боротьби Мазепи, Петлюри і Бандери, про їхні відповіді і команди, які разом відстоювали нашу свободу. Про те, як сучасна армія вшановує традиції минулих подвигів.
Южноукраїнський міський історичний музей запрошує всіх бажаючих для ознайомлення з виставкою, яка діятиме до 03 серпня.
![](https://picua.org/images/2020/07/24/074413840ff2eadc1c13f9deeb2f113d.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/08f0b8be386315271fa1c3f32c4ab18e.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/2325783aadb433a601b0efd99702b623.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/68a0eb228c461a3c1a60bd45658ba160.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/61d6328b03d049d90f9199600ced0587.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/3838d5d8a0f92cc4236a8fbacf7053a8.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/2b4241088f37fc745b5651d2350603fa.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/3b5320694468b1ee1d0f23e5856875b4.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/07/24/420c00905f74ebfcc45dd49d2709b817.jpg)