З 21 грудня 2020 року в Южноукраїнському міському історичному музеї відкрито фотовиставку до Дня енергетика «Енергетика на службі людства». Також експонується ряд раритетних світлин часів будівництва Южно-Української АЕС і міста-супутника, архівні випуски газет «Енергетик», «Молодь України» та «Мирний атом» 70-80-х років ХХ століття, пам’ятні альбоми Володимира Фукса та Управління будівництва ЮУ АЕС, грамоти, книжки та інший науково-допоміжний матеріал.
Виставка орієнтована на молодь, адже саме вона має зберегти традиції першопроходців, унікальні технології, а головне – жагу до знань та повагу до робочих рук і інженерного мислення будівельників та експлуататорів Южно-Українського енергетичного комплексу.
День енергетика затверджено Указом Президії Верховної Ради Радянського Союзу від 23-го травня 1966-го року. В суверенній Україні професійне свято було додатково затверджено Указом № 522/93 Президента України від 12-го листопада 1993-го року. Тож ми, працівники Южноукраїнського міського історичного музею щиро вітаємо з професійним святом наших енергетиків та електриків, всіх працівників Южно-Українського енергетичного комплексу та запрошуємо до перегляду тематичної виставки, яка демонструється у виставковій залі музею до 31 грудня.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/21/content/6f43af09bae4c8c5d4a91edaa2a26a38.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/21/content/ab63897ef9618e13520b57845e88ca60.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/21/content/b07878b40143ac73d92105ce57447673.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/21/content/67a526e694bef7e9908e78ff66e67811.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/21/content/3c299c7bde0dfd6bb0f5e8e0b5b487e5.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/21/content/afd7d3f506f778042250c2559ca9bc0e.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/21/content/c0c84134041e6e34abe9e0a80697969b.jpeg)