З 28 липня до 15 серпня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею діяла експозиція сакрального мистецтва «Великий дар –Хрещення», яка присвячена Дню хрещення Київської Русі-України.
Духовне життя України завжди поєднувалося з релігійними традиціями. Відомо, що найціннішим скарбом храму душі людської завжди була віра. У 988 році рівноапостольний князь Володимир Великий започаткував нову добу в історії Київської Русі, здійснивши священне хрещення. Складним і тернистим був шлях духовного відродження. Та все ж таки українці прийняли християнство дуже глибоко, будучи готовими нести правду і любов Христа до людей.
В експозиції були представлені старовинні ікони ХХ століття, передані для музею настоятелем Храму усіх Святих українського народу УГКЦ отцем Ігорем Вороною, розпис по склу «Радість», акварель-ескіз до вітражу «Ісус від Марії» Марії Ачкасової та науково-допоміжний матеріал, який висвічує основні періоди хрещення Київської Русі-України. Експозицію відвідали відпочиваючі відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», учасники довгострокової акції «Відкриємо дітям чудеса України», жителі міста та усі охочі.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/1d567818524cd8787b1ccfa006e0aac4.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/639ee274c8bc4790eb48b1c1b875311c.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/67d61bddf4d1b7758e8c584b6abe3611.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/cbe578f40d733a4cc15bfe1a12dd4f57.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/df1c35c3ae843554b8799b5165077e85.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/66a421d92599cd060bb08b65ae189359.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/2a850002c180dac293171d1aa60e8096.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/5ef173ac956b7c6f87d98eaaf9106b7a.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/c257be145c9b92e25f64bfd3aa0e717d.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/c568406898c330be074481bd7d6562fa.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/03a3a30ce5df02767640120d21610c34.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/8/15/bebd6f8273f9e64f6657431c93f8a92d.jpeg)