У Южноукраїнському міському історичному музеї експоновано тематичну експозицію «Приречені на Перемогу» до Дня захисників і захисниць України. В експозиції розміщено світлини та особисті речі наших воїнів - земляків та матеріали науково-допоміжного фонду, які розповідають про найбільш героїчні й трагічні події цієї війни. Також, відвідувачі мали нагоду побачити тематичну виставку “Полк Азов - Янголи Маріуполя”, що розповідає про військовослужбовців, які загинули, виборюючи для українців вільне незалежне життя.
У музеї є декілька постійно діючих експозицій, які дають змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими була зброя та одяг українських воїнів у різні історичні епохи.
День захисників і захисниць України – це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/e7fa48c6d04567d1e0c854f7be600999.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/7dd81bda42893648afb6dc410db4aef3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/b348634b23775508bb90947db05e82b5.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/043d54ac932510ab8d6eb32eaf1c1ad0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/5af02bebd2c5b6ea0e0427b5a5fc98dd.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/875559d915c42af331f20f205e322cec.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/343a07699c1b3df08cf27805840bf54c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/213aa0c268152b24ec8f9626b1aa512b.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/cd187ffc24330c102ac0e4090280f470.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/18/content/3b5ecaf9af04b09ac8b982081b56e048.jpeg)