З 2 по 16 липня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею, в рамках Всеукраїнського науково-просвітницького, історико-краєзнавчого проекту, діяла експозиція «Місця пам’яті Української революції». Колективом Українського інституту національної пам’яті були підготовлені інформаційно-просвітницькі стенди, які подорожують по всіх куточках нашої України, аби донести до широкої аудиторії інформацію про події та етапи Української революції 1917-1921 років. Українська революція 1917 – 1921 років стала визначальним етапом в історії українського державотворення. У ході революції у новітній історії український народ утвердив себе, як політичну націю і створив незалежну українську державу. Експозицію відвідали гості та жителі міста.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/5ea3e0533ade50ad6ed52430ac2a97f1.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/21bafe88d5566370e1bed857f37ce92f.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/57a3da89ee056019753ecc5d7d62e6e7.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/6e0bc4e3c6be041415cf9aa7d417a883.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/b2001fd039fa152da9945589c9b26886.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/844da06bcd322791fd3035f36c94d065.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/20cad5d5c83ca40cd5463103745b9c3a.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/16/content/a0029f21801a878dcd9709dc64e04723.jpeg)
За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:
м. Южноукраїнськ
вул. Набережна Енергетиків, 12-а
тел. для довідок: (05136) 2-12-71