У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано експозицію «Ім’я землі моєї – Україна» до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України. В основу експозиції увійшли матеріали науково-допоміжного фонду, які підкреслюють історичну самобутність української нації. Також були представлені експонати, пов’язані з розвитком країни та міста у різних сферах.
Експозиція продемонструвала усю важливість вшанування багатовікової історії українського державотворення, нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної країни.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/96cb552ac7b69ce475b843cd83d3c2d7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/e87fba503971828eaa1bb12dc3ece9f0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/8349d65e7015b93b9cd6e192e7583768.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/6a7d60cda94eeac8c95402f0e6e4ba13.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/3dfcbf4f5c7c7bcf495f24dacd88e768.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/eec1ea0e83b16ca2c57e76b3df1f4aac.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/387abde2d76c6310100e301db41c5d61.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/25/content/3996dea652700cdc37e29df88edb9e13.jpeg)