![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/2ce9b6c429683a2aa9b3c53bfde48283.jpeg)
Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Res --> 1
Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Тому, вже традиційно, наприкінці квітня освітяни міста взяли участь у щорічній всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою!». Управління освіти об’єднало велику кількість активних і екосвідомих людей, щоб разом зробити нашу домівку, Южноукраїнськ, чистим, охайним. В акції взяло участь 252 педагогічних працівників міста.
Суботник було розпочато зверненням міського голови Віктора Кириловича Пароконного, який привітав учасників акції та нагородив учнівську молодь: слухачів МАН за перемоги у конкурсах екологічного спрямування; переможців міського конкурсу малюнків «Зробимо Україну чистою», що проходив в закладах освіти протягом квітня, з метою формування національної свідомості, відповідального ставлення до довкілля та активізації громадянської позиції учнівської молоді.
Співробітниками управління освіти та навчальних закладів було виконано роботи з приведення у належний екологічний стан 3-х гектарів схилу річки Південний Буг (за меморіальним комплексом): прибрано сміття, сухе гілля. На територіях навчальних закладів обкопані та побілені дерева, висаджені нові квіти, побілені бордюри, обрізане сухе гілля, скопані клумби, виготовлені та розміщені на деревах шпаківні тощо.
Педагогами СЮТ, ЦДЮТ, УПК та працівниками господарчої групи управління освіти проведено прибирання території колишнього ДНЗ № 4: прибрано сміття,обрізане сухе гілля, скопані клумби та висаджено квіти.
Кожен учасник акції та кожна дитина загальноосвітнього навчального закладу зробили символічний внесок 10 копійок для забезпечення благоустрою міста. Загальна сума склала 540 гривень 90 копійок. Кошти передано в КП ЖЕО.
Акція проведена у нашому місті є частиною Всеукраїнської акції. Таким чином, зроблено вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян міста до довкілля та розвиток волонтерського руху в Україні.
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 12 329,3 тис. грн.,...