25 жовтня до Южноукраїнського міського історичного музею завітали маленькі козачата-вихованці Южноукраїнського дошкільного навчального закладу №2 на чолі з представниками громадської організації «Бугогардова Січ українського козацтва».
Козачата з задоволенням слухали розповідь про утворення козацтва та його історичне значення, переглянули відеопрезентацію та ознайомилися з елементами озброєння, історичними документами та особистими речами козаків.
Зустріч завершилася напутнім словом та найкращими побажаннями від представника гетьмана українського козацтва в Миколаївській області генерала-отамана Недяка Олега Вячеславовича.
![](https://picua.org/images/2018/10/26/2299f914dd0e8e1c871cd8d2a0561483.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/10/26/1e42d5da9344243023b3a5675c166bd7.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/10/26/4c6c31eb5063ffdf17e289b0d998e704.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/10/26/fc2ab1cfee5991201dd5a30095456d50.jpg)