Піклування про ментальне здоров’я — основа внутрішньої стійкості
20 лютого в межах інформаційно-просвітницької роботи практичний психолог Олена Александрова провела...
Res --> 1
Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.
Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином, і відповідно до статті 149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини» передбачає покарання осіб, які займаються торгівлею людьми, позбавленням волі на строк від 3 до 15 років.
З метою поінформованості та обізнаності населення з масштабами даної проблеми 27 липня фахівцем із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб на базі Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості проведено міні-лекцію для безробітних осіб, які перебувають на обліку..
Учасників детально поінформовано щодо законодавства по протидії торгівлі людьми, наслідками та видами допомоги, яку можуть отримати постраждалі, ознайомлено із статистичними даними, продемонстровано соціальний ролик «Що таке торгівля людьми».




20 лютого в межах інформаційно-просвітницької роботи практичний психолог Олена Александрова провела...
19 лютого для клієнтів Південноукраїнського відділення Вознесенської філії Миколаївського обласного...
У сучасних умовах Україна стикається з новими викликами у сфері соціального захисту ветеранів війни....
Чекання — це найважче випробування, але разом цей шлях долати легше. 17 лютого відбулася зустр...
Напередодні найтеплішого свята зими — Дня святого Валентина — фахівець із соціальної роб...
13 лютого в денному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього н...
Міністерство у справах ветеранів України розпочало формування оновленого складу Ради ветеранів війни...
12 лютого у Південноукраїнському відділі Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнято...
10 лютого фахівець із соціальної роботи Південноукраїнського міського центру соціальних служб Марина...
6 лютого відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Південноукраїнським осередком гром...