![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
З метою забезпечення мешканців міста новорічними ялинками (дерева хвойних порід), якісними продуктами харчування безпосередньо від виробників, виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради прийнято рішення від 22.11.2017 №319 «Про організацію новорічних ярмарків».
Відповідно до вищевказаного рішення ярмарки проводитимуться з 10.12.2017 по 31.12.2017 з 6.30 до 20.00 в спеціально відведених для цього місцях за адресами:
1. З продажу новорічних ялинок (дерева хвойних порід):
- територія майданчику «п’ятачок» на перехресті вулиць Миру та Олімпійської;
- у дворі житлових будинків №17, №19 на проспекті Незалежності;
- у дворі житлових будинків №5, №7 на проспекті Соборності.
2. Новорічний ярмарок з продажу продуктів харчування (сільськогосподарська продукція рослинного та тваринного походження, м’ясна гастрономія та хлібобулочні вироби) проходитиме 16, 23, 30 грудня 2017 року з 8-00 до 15-00 в спеціально відведеному для цього місці: територія об’єкта «Критий ринок», за адресою - вулиця Дружби Народів, 19б, діяльність якого організовує ТОВ «Грант Інвест Сервіс».
Суб’єктам господарювання, які мають намір розмістити об’єкт торгівлі з продажу новорічних ялинок (дерева хвойних порід), для отримання запрошення щодо участі у ярмарку, необхідно подати до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відповідну заяву із зазначенням ідентифікаційного коду юридичної особи/реєстраційного номеру облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів, до якої додати копію документа, що підтверджує правомірність здійснення торгівлі деревами хвойних порід, та копію договору про надання послуг з вивезення та складування твердих побутових відходів.
Суб’єктам господарювання, які мають намір розмістити об’єкт торгівлі з продажу продуктів харчування (сільськогосподарська продукція рослинного та тваринного походження, м’ясна гастрономія та хлібобулочні вироби), для участі у ярмарку, необхідно подати до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відповідну заяву із зазначенням ідентифікаційного коду юридичної особи/реєстраційного номеру облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів, до якої додати копію договору про надання послуг з вивезення та складування твердих побутових відходів.
Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради забезпечує розгляд заяв суб’єктів господарювання щодо їх участі у ярмарках та вирішує питання щодо розміщення об’єктів торгівлі згідно з вищевказаним рішенням.
За додатковою інформацією звертатись у відділ сприяння підприємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради за телефоном (05136) 5-62-00 або за адресою б-р Цвіточний, 9.
Запрошуємо суб’єктів господарювання, мешканців та гостей міста Южноукраїнська прийняти участь у ярмаркових заходах!
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...