![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
За офіційною інформацією Міністерства охорони здоров’я України в Україні зареєстровані випадки захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом.
Станом на 11.03.2020 Всесвітня організація охорони здоров’я визнала поширення COVID-19, спричиненого новим коронавірусом, пандемією.
Пандемія - це поширення нового захворювання в світових масштабах.
Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення Южноукраїнської міської ради від 03.03.2020 №1838 «Про запобіжні заходи протиепідеміологічного характеру», відповідно до розпорядження міського голови від 10.03.2020 №59-р «Про заходи запобігання занесення та поширення на території міста Южноукраїнська випадків захворювання на нову коронавірусну інфекцію (2019-nСоV)», на виконання доручення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради (протокол від 10.03.2020 №5), з метою запобігання поширенню на території міста Южноукраїнська випадків захворювання на нову коронавірусну інфекцію (COVID-19), суб’єктам господарювання, що організовують роботу об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та сфери надання побутових послуг, незалежно від форм власності, необхідно забезпечити підтримання протиепідемічного режиму та проведення комплексу дезінфекційних заходів в своїх об’єктах, шляхом постійного вологого прибирання підлоги, поверхонь та дверних ручок з використанням дезинфікуючих засобів.
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...