Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | До уваги мешканців міста Южноукраїнська!
AA

До уваги мешканців міста Южноукраїнська!

Як працює застосунок «Дій вдома»

Згідно з постановою КМУ №211 від 11 березня 2020 р., особи, які здійснюють перетин державного кордону, в обов'язковому порядку підлягають госпіталізації до спеціалізованих обсерваторів (ізоляторів). Особи, що дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома», проходять 14-денну ізоляцію за місцем проживанням.

Застосунок «Дій Вдома» можливо встановити лише на українські номери телефону (+380) – для реєстрації в застосунку абоненту надсилається СМС з кодом підтвердження, який потрібно ввести у застосунок.

Якщо особа обирає самоізоляцію з «Дій вдома», вона має підтвердити це рішення під час проходження паспортного контролю - спочатку сказавши свій номер телефону та адресу місця самоізоляції, після чого показавши відповідний екран застосунку працівнику Державної прикордонної служби.

Самоізоляція з «Дій Вдома» вважається активною, якщо номер телефону доступний протягом усіх 14 днів самоізоляції. Якщо особа не надсилає фото, надає не своє фото, геолокація не збігається з локацією місця ізоляції або додаток не доступний або видалений — верифікація вважається неуспішною. У цьому випадку формується та надсилає автоматичне повідомлення про неуспішну верифікацію до Національної поліції. Повідомлення включає прізвище, ім’я та по батькові, адресу проходження самоізоляції та номер телефону.

Представники Національної поліції перевіряють дотримання самоізоляції візитом до місця проходження особою самоізоляції або дзвінком.

У випадку, якщо порушення самоізоляції підтверджується, представники Національної поліції можуть притягти особу до відповідальності, згідно з чинним законодавством:

 - Адміністративна відповідальність: Стаття 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей» тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч (17 000 - 34 000 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч (34 000-170 000 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 - Кримінальна відповідальність: Стаття 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням» карається штрафом від тисячі до трьох тисяч (17 000 - 51 000 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

З більш детальною інформацією щодо роботи електронного сервісу «Дій вдома» можна ознайомитись за посиланням https://www.kmu.gov.ua/news/yak-pracyuye-zastosunok-dij-vdoma

 

Міський штаб з ліквідації наслідків НС

 

Читайте також

Основні вимоги Правил пожежної безпеки під час проведення зернозбиральної кампанії

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради

До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані...

Шановні жителі та гості міста!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради

Настала чудова пора року – літо. Найбільш чудовий відпочинок влітку – відпочинок на воді...

Про погіршення погодних умов

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради

❗️За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської...

ЗВЕРНІТЬ  УВАГУ!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради

25 квітня 2025 року о 9:00 у залі засідань Південноукраїнської міської ради (б-р Квітко...

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія у культових спорудах громади щодо дотримання правил пожежної безпеки під час відзначення Великодніх свят

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради

17.04.2025 року фахівцями Вознесенського районного управління Головного управління ДСНС України у Ми...

Зверніть увагу!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради

15 квітня близько 20:54 год біля Дошки Вічної пам'яті на площі перед будівлею виконавчого к...