Творча магія в кожній деталі: День творчості у Костянтинівському клубі
18 квітня у Костянтинівському селищному клубі панувала справжня творча атмосфера. До Дня творчост...
Res --> 1
Про відзначення 29-ї річниці незалежності України,
Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
в м.Южноукраїнську
Відповідно до рішення міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19 на території міста Южноукраїнська, у зв'язку з різким зростанням захворюваності на COVID-19 в м. Миколаєві, із закінченням відпускної компанії на підприємствах та установах міста та враховуючи підготовку до нового навчального року обмежено проведення масових заходів під час святкування Дня Державного Прапора України та 29-річчя незалежності України.
У зв’язку із святами, інформація для населення міста з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом, яка оголошувалась із гучномовців, буде подана у новому форматі і озвучуватись об 11.00 та о 18.00.
21 серпня з нагоди 29-ї річниці незалежності України буде організовано урочисте покладення квітів до пам’ятного знаку «Незламні духом», пам’ятника Т.Г.Шевченку за участю міського голови.
21 серпня всім дітям у закладах дошкільної освіти від міського голови роздадуть солодкі подарунки.
На святкові вихідні дні заплановані виступи духового оркестру «Gard Band» на майданчиках міста:
22 серпня о 17.00 - скульптурний комплекс «Парк сучасної скульптури» (навпроти ПК «Енергетик»);
23 серпня о 17.00 – міський парк (біля ККСС «Олімп»).
24 серпня о 9.30 на міському пляжі пройдуть змагання з волейболу серед чоловічих команд.
24 серпня о 22.00 у місті заплановано святковий феєрверк у сквері навпроти ПК «Енергетик».
28 серпня до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в місті Южноукраїнську біля пам’ятного знаку «Незламні духом» відбудуться урочистості, покладення квітів до пам’ятного знаку «Незламні духом», меморіальних дощок загиблим учасникам АТО, оголошення хвилини мовчання на вшанування пам’яті за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
29 серпня делегація від міста (сім’ї загиблих учасників АТО, ветерани війни) візьме участь у обласних заходах до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Миколаєві.
29 серпня о 10.00 - оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

18 квітня у Костянтинівському селищному клубі панувала справжня творча атмосфера. До Дня творчост...
Напередодні Міжнародного дня кави у Панкратівському сільському клубі відбувся арт-майстер-клас...
Щорічно 18 квітня відзначається День памʼяток культури та історії України. З метою належно...
14 квітня відбулася нарада щодо відзначення Дня міста під головуванням міського голови Валерія Онуфр...
Напередодні Великодня в Іванівському сільському клубі відбувся святковий майстер-клас із виготовленн...
Іноді достатньо одного дня, однієї правильної дії, щоб побачити, як змінюється місто. 8 квітня в...
Учасниці любительського об’єднання «Паняночка» Іванівського сільського клубу відзн...
У Південноукраїнську відбувся благодійний Великодній ярмарок, метою якого став збір коштів на підтри...
3 квітня в Південноукраїнському міському історичному музеї відбувся тренінг з ораторського мистецтва...
У Панкратівському сільському клубі відбулася зустріч любительського об'єднання «Ягідка&raq...